Pomáháme lidem, aby nekoupili zajíce v pytli
Nevíte si rady?

Online systém NEMO Report

Prověřte riziko povodní

a získejte mnoho dalších informací o nemovitosti

Řešíte nemovitost?
Pro jistotu si ji důkladně prověřte!

Dům stojí částečně na cizím pozemku.
Dům je součástí exekučního řízení.
K domu není právně zajištěn příjezd po vlastní či veřejné komunikaci.
Do domu zatéká a vznikají plísně.
Dům se nachází v zóně zvýšeného povodňového rizika.

Proč prověřit povodňové riziko?

Možná nevíte, že na více než 25 % adresách v České republice hrozí nízké, střední nebo vysoké riziko výskytu povodní či záplav.

Pokud se nemovitost nachází v zóně zvýšeného povodňového rizika, může to ovlivnit podmínky hypotéky a pojištění takové nemovitosti.

S těmito daty pracuje většina českých pojišťoven. Data vyplývají z metodiky České asociace pojišťoven (ČAP).

Registrujte se a získejte řadu výhod

Jste odhadce nemovitostí, soudní znalec, realitní makléř, stavební projektant, architekt, hypoteční specialista, pojišťovací makléř nebo zkrátka potřebujete informace o riziku povodní pravidelně pro svou podnikatelskou činnost? Máme pro vás něco navíc. Zaregistrujte se jako náš B2B partner, získejte výhodnější ceny našich služeb.

Reference od našich zákazníků

Byl jsem u zrodu této služby. Velmi si cením majitele pana Záhory, že tuto službu spustil, byl to úžasný nápad a služba pro nás „Realiťáky“. Reporty, které jsem obdržel od společnosti NEMO Report byly pro mne zjednodušením celého procesu hledání podkladů pro klienty. Velmi přehledně report nabízí klíčové informace pro konečné klienty, ale i pro majitele pozemků, kde majiteli bylo předáno jaký účel pozemku vlastně má. Tento report kolikrát slouží jako pomůcka pro stanovení kupní ceny na základě toho co pozemek dovoluje, jaký typ stavby, informaci o sítích a mnoho dalších detailně rozpracovaných informací. Pokud bych se vše vydal hledat sám, bylo by to pro mne časově náročné a takto využiji službu a mohu se věnovat dalším klientům. Vřele doporučuji a děkuji panu Záhorovi a jeho týmu za veškerý servis. Děláte dobrou a užitečnou práci pro realitní makléře!

David Vašíček, 3. makléř roku 2022, ALVAREAL

Buying a plot in the Czech Republic can be tricky and when you find something that looks good, you have to move fast. And you can not do it without the NEMO Report team who is giving you priceless information in just two days. Also, their customer service is brilliant! Thanks to them, I felt sure about every step we made towards buying our dream plot.

Lluis Rotger

Hledal jsem nový dům pro svoji rodinu a NEMO Report byl pro mě skvělým pomocníkem.

Petr Čižmář

Velmi děkuji za zaslané materiály, byly dostatečně podrobné a pomohly nám.

Lucie Jeřábková

Děkuji za rychlé a vstřícné jednání ohledně procesu koupě nemovitosti a jejich případných rizik.

Aleš Bešta

Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za Vaše služby, které jsem už využila dvakrát. Ušetřili jste mi čas a přinesli zajímavé informace. V obou případech jste velice rychle reagovali (ten den) a zjistili mi veškeré mé požadavky. Komunikace a vstřícnost (vzájemná dohoda o zaplacení) byla na vysoké úrovni. Pokud budu potřebovat, opět se na Vás obrátím, tuto službu doporučuji.

Marta Válková

Děkuji za zaslání dokumentů. S Vašimi službami musím vyjádřit velkou spokojenost. Kolega pan Záhora poslal první část již několik hodin po provedení mé objednávky, a to nehledě na to, že byl nepracovní den (neděle). Vaše obsáhlá část byla také velmi rychle zpracována. Zaslané podklady jsou přehledné, výborně okomentované. Vaše služby budu určitě dál využívat a ráda je doporučím i svým známým. Poptávanou nemovitost jsem bohužel nakonec nezískala. Je tedy pravděpodobné, že Vašich služeb budu v nejbližších týdnech využívat opakovaně, neboť právě hledám pozemek pro stavbu domu. Děkuji za příjemnou spolupráci celému Vašemu týmu.

Veronika Václavíková

Co sa tyka technickeho reportu, ocenujem ze ste dodali aj vsetky prilohy a vyjadrenia spolocnosti. Nakolko sa teda mozem riadit dorucenymi dokumentami a povazovat ich relevantne pre vybavovanie stavebneho povolenia? Som laik, takze neviem vyhodnotit, ci report obsahuje vsetko co ma - predpokladam, ze ano, preto som si zaplatila profesionalov. Celkovo si myslim, ze vas produkt je velmi zaujimavy a pre mnoho ludi aj prinosny. Spravne nastavenie ocakavania zakaznika je vsak klucove k jeho spokojnosti (z mojho pohladu), co momentalne vasa stranka nerobi a z mojo pohladu ciastocne zavadza. Ocenujem tiez vas pristup a zaujem o spatnu vazbu a tiez jej prijatie. Prajem vam vela uspechov a aj spokojnych zakaznikov.

Eva Kocalkova

Děkujeme za rychlou a kvalitní pomoc při vybírání pozemku pro náš nový domov.

Alena a Pavel Zelníčkovi