Nekupujte zajíce v pytli...

PROVĚŘTE SI NEMOVITOST

CO JE NEMO REPORT

 

Online služba poskytující srozumitelné informace, které vám pomohou odhalit možná rizika ještě předtím, než nemovitost koupíte.

Image Description

Nejste odborník na nemovitosti? Nevadí, proto jsme tu my a náš NEMO Report. Máme přístup k více než miliardě dostupných informací o nemovitostech v České republice. Naservírujeme vám je ve srozumitelné podobě.

 • Abyste nekoupili zajíce v pytli.
 • Abyste měli správné informace.
 • Abyste neměli zbytečné starosti.
 • Abyste udělali dobré rozhodnutí.
 • Je to online.
 • Je to rychlé a jednoduché.
 • Je to spolehlivé.
 • Je to krok, který se vyplatí.

PROVĚŘIT NEMOVITOST SE VYPLATÍ

 

NEMO Report vám pomáhá koupit nemovitost chytře, na základě dostupných informací, abyste se nespálili a vyvarovali se neočekávaných problémů.

Při koupi ojetého auta se zájemci zajímají o technický stav, najeté kilometry a historii vozidla. Mnoho zájemců vyžaduje prověření na základě dostupných informací, které jim pomůže odhalit stočený tachometr, zatajenou havárii, skutečnou servisní historii apod.

Když kupujete nemovitost, její pořizovací cena zpravidla několikanásobně převyšuje pořizovací cenu ojetého vozidla. Už to je důvod, proč doporučujeme prověřit nemovitost předtím, než se rozhodnete pro její koupi.

U nemovitostí existují rizika, která nejsou na první pohled pro méně zkušeného člověka rozpoznatelná. Víte, jaké jsou nejčastější problémy a co způsobuje lidem největší starosti? Graf na této stránce a skutečné příběhy vám napoví...

Skutečné příběhy Prověřit nemovitost
Neočekávané navýšení nákladů
72%
 
Horší technický stav, než bylo sděleno
49%
 
Výrazné zpoždění celého procesu
25%
 
Nemovitost nelze využít k zamýšlenému záměru
21%
 

NEMO REPORT JE POMOCNÍK

 

Díky NEMO Reportu můžete rychle a snadno zjistit, zda pro konkrétní nemovitost existuje nějaké riziko nebo omezení, které by ztížilo či znemožnilo vámi plánované využití nemovitosti, případně které by snižovalo tržní hodnotu nemovitosti, mohlo způsobit časovou prodlevu nebo neočekávané zvýšení nákladů na pořízení či využití nemovitosti. A to na základě informací z dostupných zdrojů – například z katastru nemovitostí, obchodního rejstříku, insolvenčního rejstříku, od tvůrců povodňových map, zpracovatelů ratingu finanční kondice obcí a dalších partnerů.

Image Description
Image Description

JAK PROVĚŘIT NEMOVITOST

 

Na úvodní stránce našeho webu najdete průvodce, který vás celým procesem objednání reportu provede:

 • 1. krok: Vyberte typ nemovitosti (dům, byt nebo pozemek), zadejte adresu nemovitosti nebo parcelní číslo pozemku.
 • 2. krok: Potvrďte správnost nemovitosti, kterou systém na základě vámi zadaných informací nalezne.
 • 3. krok: Vyplňte objednací údaje a proveďte úhradu ceny reportu online platební kartou nebo bankovním převodem.
Jakmile systém zjistí, že platba byla provedena, automaticky připraví vámi požadovaný NEMO Report a zároveň vám jej pošle také e-mailem na vámi zadanou adresu. Můžete si jej uložit do počítače nebo vytisknout. Pokud se zaregistrujete na www.nemoreport.cz, získáte zdarma možnost uložit si jeden nebo více reportů ve vašem uživatelském profilu a kdykoliv se k nim jednoduše vrátit.

 

KOLIK TO STOJÍ?

 

Cena prověření nemovitosti záleží na tom, jaký si zvolíte rozsah zjišťovaných informací, případně jaké další služby budete chtít v rámci prověření nemovitosti využít. Cena vychází z nákladů, které musíme jako provozovatel systému NEMO Report hradit našim dodavatelům služeb a poskytovatelům konkrétních informací o nemovitostech. Podrobnější informace k cenám a službám najdete v ceníku.

Image Description
Image Description

O NAŠEM SYSTÉMU

 

Systém NEMO Report provozuje společnost NEMO Report s.r.o. se sídlem v Nymburku. Prvotní myšlenka na prověřování nemovitostí vznikla na základě touhy Jana Záhory, zakladatele společnosti, o větší transparentnost realitního trhu s tím cílem, aby lidé, kteří si pořizují nemovitost, nekupovali takzvaně zajíce v pytli. Jan Záhora se svým týmem již léta pomáhá lidem realizovat plány týkající se nemovitostí, a proto ze zkušeností ví, že nástrah souvisejících s nemovitostmi je poměrně hodně. A také ví, že člověk, který se v realitách nepohybuje profesionálně každý den, si těchto nástrah nemusí být vědom a může se tak vystavit neočekávaným negativním důsledkům. A tomu chceme předcházet. Stojíme na straně zájemců o koupi nemovitosti. Abyste nekoupili zajíce v pytli. Přečtěte si více o nás.

PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ

 

Máme rádi jasné informace. Proto zde uvádíme přehled základních podmínek využívání systému NEMO Report a používání webových stránek www.nemoreport.cz.

 

Image Description

NAŠE MISE

Jsme tu proto, abychom lidem pomohli realizovat plány týkající se nemovitostí.

Kontakt

Náměstí Přemyslovců 14/11
288 02 Nymburk

Dobrovského 422/3
682 01 Vyškov