Usilujeme o harmonii našich služeb s vašimi potřebami.

Služby a ceny

 690 Kč

NEMO Report STANDARD

 • Nejžádanější prověření bytu, domu nebo pozemku před koupí
 • Standardně do 15 minut od zaplacení
 • Základní přehled možných rizik, včetně srozumitelného vysvětlení a praktických doporučení.
 • Souhrnný přehled rizik.
 • Kompletní výpis listu vlastnictví (LV) z katastru nemovitostí
 • Základní informace o nemovitosti (typ nemovitosti, způsob využití, počet vlastníků, výměra pozemku aj.)
 • Právní a jiná omezení zapsaná v katastru nemovitostí (vlastnická práva, včetně zástavního práva, věcných břemen aj.)
 • Prověření vlastníků v insolvenčním a exekučním rejstříku
 • Informace o riziku povodní
 • Hluková zátěž
 • Radonový index
 • Zapsaná sídla firem na adrese
Objednat
 2 490 Kč

NEMO Report KOMPLET

 • Komplexní prověření domu nebo pozemku pro stavební záměry
 • Informacemi a dokumenty nabitý report
 • Vše, co najdete v reportu STANDARD
 • Mapové podklady, naše komentáře a kontakty na zdroje a poskytovatele
 • Detailní informace a obrazové přílohy z územního plánu
 • Informace o existenci inženýrských sítí (voda, elektřina, plyn, kanalizace, telekomunikace)
 • Prověření přístupu na veřejnou komunikaci
 • Prověření možných staveb nezapsaných v katastru nemovitostí
 • Mapové podklady a snímky
 • Možnost zpracování individuálních požadavků
 • Report je dostupný do 2-3 pracovních dní
Objednat

NEMO REPORT CENÍK PRODUKTŮ

Mohlo by vás zajímat

Riziko povodní/záplav

Jsme partnerem společnosti Intermap Technologies, provozovatelem elektronického systému povodňových map. Pro potřeby našich klientů a partnerů poskytujeme přístup k informacím o možném nebezpečí vzniku povodně nebo záplavy v dané lokalitě.

Radíme a pomáháme

O nemovitostech toho víme hodně. Spolupracujeme s odborníky, abychom toho věděli ještě více a mohli vám poradit či pomoci vyřešit vaši situaci. Základní informace poskytujeme zdarma, odborné služby právníků a dalších specialistů jsou placené.

Získejte od nás ještě více

 

Dat o nemovitostech je spousta. Informace, která náš systém zatím nedokáže řešit automatizovaně, vyhledáváme a zpracováváme ručně. Děláme to pro vás rádi.

Image Description

Inženýrské sítě a územní plány

Voda, kanalizace, elektřina, plyn, telefon, data. Víte, jaké inženýrské sítě jsou pro vaši nemovitost v dané lokalitě dostupné a využitelné? Rádi tyto informace pro vás vyhledáme a sdělíme vám je.

Kontaktujte nás

Právní a inženýrské služby

Nevíte si rady? Potřebujete odbornou pomoc právníka, odhadce, geodeta, projektanta, finančního poradce nebo realitního experta? Podělte se s námi o vaše starosti, rádi vám pomůžeme.

Kontaktute nás
Objednat služby

Otázky a odpovědi

 

Na co se nás nejčastěji ptáte? Co vás nejvíce zajímá?

NEMO Report je rychlá, automatizovaná online služba. Po objednání a zaplacení, jakmile je připsána zaplacená částka na náš bankovní účet, systém vygeneruje report pro vámi požadovanou nemovitost. V případě online platby kartou nebo rychlým převodem, obdržíte váš report prakticky ihned, resp. nejpozději do několika minut. V ojedinělých případech zatížení systémů našich partnerů a datových sítí se může stát, že report obdržíte o něco později. Pokud by se náhodou stalo, že ani za jednu nebo dvě hodiny od zaplacení přes online platební bránu váš report nemáte k dispozici, kontaktujte nás, abychom to mohli prověřit a pomoci vám. Výše uvedené informace platí pro službu NEMO Report STANDARD. V případě služby NEMO Report KOMPLET obdržíte nejprve automatizovanou část reportu a do druhého pracovního dne (nejpozději do 3 dnů, v závislosti na tom, kdy se nám podaří získat vyjádření o existenci inženýrských sítí od všech relevantních dodavatelů) technickou část reportu.
Na první stránce reportu najdete souhrnný přehled rizik prověřované nemovitosti. Přehledně a s výstižnými smajlíky, díky kterým rychle poznáte, kde může případně hrozit nějaké riziko. Na dalších stránkách najdete podrobnější informace o nemovitosti a k jednotlivým rizikům. V rámci NEMO Reportu zpracováváme data z katastru nemovitostí, obchodního rejstříku, od tvůrců povodňových map, zpracovatelů ratingu finanční kondice obcí a dalších partnerů. Pokud v těchto datech objevíme něco, co byste měli vědět, uvedeme takovou informaci do vašeho reportu. A k tomu navíc přidáme komentář, abychom vám usnadnili pochopení, anebo doporučení, abychom vám naznačili možné řešení.
Na úvodní stránce našeho webu najdete průvodce, který vás celým procesem objednání reportu provede. Není to vůbec nic složitého, celý proces má pouze 3 kroky. V prvním kroce si vyberete typ nemovitosti (dům, byt nebo pozemek) a zadáte adresu nemovitosti nebo parcelní číslo pozemku. Ve druhém kroce potvrdíte správnost nemovitosti, kterou systém na základě vámi zadaných informací nalezne. Ve třetím kroce vyplníte objednací údaje a provedete úhradu ceny reportu online platební kartou nebo bankovním převodem. Jakmile systém zjistí, že platba byla provedena, automaticky připraví vámi požadovaný NEMO Report a zároveň vám jej pošle také e-mailem na vámi zadanou adresu. Můžete si jej uložit do počítače nebo vytisknout. Pokud se zaregistrujete na www.nemoreport.cz, získáte zdarma možnost uložit si jeden nebo více reportů ve vašem uživatelském profilu.
Díky NEMO Reportu můžete rychle a snadno zjistit, zda pro konkrétní nemovitost existuje nějaké riziko nebo omezení, které by ztížilo či znemožnilo vámi plánované využití nemovitosti, případně které by snižovalo tržní hodnotu nemovitosti, mohlo způsobit časovou prodlevu nebo neočekávané zvýšení nákladů na pořízení či využití nemovitosti. Při koupi ojetého auta se zájemci zajímají o technický stav, najeté kilometry a historii vozidla. Mnoho zájemců vyžaduje prověření na základě dostupných informací, které jim pomůže odhalit stočený tachometr, zatajenou havárii, skutečnou servisní historii apod. Když kupujete nemovitost, její pořizovací cena zpravidla několikanásobně převyšuje pořizovací cenu ojetého vozidla. Už to je důvod, proč doporučujeme prověřit nemovitost předtím, než se rozhodnete pro její koupi. U nemovitostí existují rizika, která nejsou na první pohled pro méně zkušeného člověka rozpoznatelná. Pokud tedy nejste odborník na nemovitosti a nechcete koupit zajíce v pytli, pořízení reportu se vám určitě vyplatí. A pokud jste odborník na nemovitosti, tak víte, že nikde jinde nenajdete všechny informace o nemovitostech tak krásně na jednom místě, takže s NEMO Reportem šetříte svůj drahocenný čas i peníze.
Máte-li od nás report k vámi vybrané nemovitosti a něčemu nerozumíte, kontaktujte nás prostřednictvím online chatu, e-mailem nebo telefonicky. Rádi se na to s vámi podíváme.
Pokud díky NEMO Reportu zjistíte, že u nemovitosti evidujeme nějaké možné riziko, kontaktujte nás, abychom se mohli domluvit na vhodném postupu. Můžeme vám poradit, případně předat kontakty na námi vyzkoušené spolupracující partnery (právníci, odhadci, projektanti, finanční poradci, realitní experti apod.), kteří vám rádi pomohou vaši situaci vyřešit.
Tyto informace zatím neumíme plně automatizovaným způsobem zpracovávat. Ale víme, kde je najít a jak s nimi pracovat. Děláme to pro naše klienty každý den. Takže rádi s tím pomůžeme i vám. Jedná se o placenou službu. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte.
V takovém případě nás prosím kontaktujte, abychom se na to mohli společně podívat. Je i v našem zájmu odhalit případnou chybu, ať již v našem systému nebo v datech od našich partnerů. NEMO Report je dokument, který byl vytvořen automatizovaným systémem. Uvedené informace o nemovitosti mají pouze informativní charakter a byly poskytnuty našimi partnery. Zjištěné informace jsme doplnili o slovní komentáře, připravené ve spolupráci s odborníky, abychom vám umožnili informacím lépe porozumět a nalézt cestu, jak se vyhnout případným rizikům.
Ano, je to možné. Pro tyto účely máme pro realitní kanceláře připravené řešení. Kontaktujte nás, abychom se mohli společně domluvit na konkrétních podmínkách pro vaši realitní kancelář a dalším postupu.

NAŠE MISE

Jsme tu proto, abychom lidem pomohli realizovat plány týkající se nemovitostí.

Kontakt

Náměstí Přemyslovců 14/11
288 02 Nymburk

Dobrovského 422/3
682 01 Vyškov