Jak získat data o riziku povodně pro potřeby cenových odhadů nemovitostí a znaleckých posudků

Prostřednictvím online systému NEMO Report poskytujeme odhadcům, realitním makléřům a dalším specialistům v oboru nemovitostí informace o nebezpečí povodně – orientační mapku a vyhodnocení povodňové zóny pro konkrétní nemovitost (resp. adresu) v ČR. Pro tyto účely využíváme data společnosti Intermap Technologies, jejímž jsme smluvním partnerem.

Mapy nebezpečí povodně v ČR a z nich vytvořené tarifní zóny, jejichž zhotovitelem a dodavatelem je společnost Intermap Technologies, jsou vytvořené pro potřeby pojistného trhu v ČR. Pojistný trh využívá mapy nebezpečí povodně pro určení pojistné tarifní zóny nemovitosti. Trh finančních služeb a realit (banky, stavební spořitelny, realitní společnosti, znalci a odhadci nemovitostí) používá mapy nebezpečí povodně jako doplňkovou informaci o pojistné situaci dané nemovitosti.

 

Používáte pro oceňování nemovitostí program NEMExpress?

Ve spolupráci se společností PLUTO-OLT jsme pro uživatele programu NEMExpress připravili možnost získat rizikovou zónu a mapku nebezpečí povodně přímo v rámci programu NEMExpress. Používáte-li pro oceňování nemovitostí program NEMExpress, zde vám přinášíme návod jak na to:

Pokud pro oceňování nemovitostí používáte jiný program, než NEMExpress, postupujte prosím podle níže uvedených pokynů. Máme připravené řešení i pro vás.

 

Zaregistrujte se online do systému NEMO Report

  • Klikněte na tento odkaz: https://www.nemoreport.cz/prihlaseni/sign/up
  • Vyplňte registrační formulář. Nezapomeňte zatrhnout volbu “Jsem odhadce, realitní makléř nebo jiný specialista v oboru nemovitostí (B2B partner)” a vyplnit vaše IČ, aby vám systém mohl automaticky nastavit potřebná oprávnění.
  • Pak už jen stačí zakliknout souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a kliknout na tlačítko Zaregistrovat.
  • Na vámi uvedenou e-mailovou adresu vám přijde zpráva, ve které najdete odkaz pro aktivaci vašeho uživatelského účtu v systému NEMO Report.
  • Registrace do systému NEMO Report je zdarma.

 

Objednejte si data o riziku povodní pro konkrétní nemovitost

  • Přihlaste se do systému NEMO Report. Jako uživatelské jméno použijte vaši e-mailovou adresu, heslo vložte stejné, jako jste použili při registraci.
  • Jste-li přihlášení, můžete přímo z úvodní obrazovky portálu zahájit objednávku dat o povodňovém riziku pro konkrétní nemovitost.
  • Kliknutím na ikonu bytu, domu či pozemku vyberte typ nemovitosti, zadejte konkrétní adresu nebo parcelní číslo, klikněte na tlačítko Pokračovat a systém vás provede krok za krokem celým procesem objednávky.
  • Služba je placená. Ve druhém kroku objednávky si můžete vybrat z nabízených variant služby. Můžete se rozhodnout, zda chcete platit zvlášť za každý dotaz, anebo si předplatíte více dotazů najednou formou kreditu.

 

Nevíte si rady? Máte otázky?

Zavolejte nám nebo napište, rádi vás provedeme registrací i první objednávkou a zodpovíme vaše dotazy. Kontaktní osoba: Jan Záhora, mobil (+420) 737 705 594 (v pracovních dnech 9 - 16 hod.), e-mail info@nemoreport.cz

 

Přehled cen dotazů na riziko povodní v systému NEMO Report:

Jeden jednorázový dotaz do databáze s daty o riziku povodní/záplav 111,57 Kč
10 předplacených jednorázových dotazů do databáze s daty o riziku povodní/záplav 1.066 Kč
20 předplacených jednorázových dotazů do databáze s daty o riziku povodní/záplav 1.980 Kč
50 předplacených jednorázových dotazů do databáze s daty o riziku povodní/záplav 4.750 Kč
100 předplacených jednorázových dotazů do databáze s daty o riziku povodní/záplav 8.900 Kč

Platnost předplacených dotazů je 1 rok.
Podrobnější informace a podmínky jsou uvedeny v ceníku.
Ceny jsou uvedeny bez daně z přidané hodnoty (DPH) v zákonné výši (21 %).
Kompletní ceník nabízených služeb a produktů je k dispozici zde.


Máte-li nějakou otázku či problém, neváhejte nás kontaktovat.

NAŠE MISE

Jsme tu proto, abychom lidem pomohli realizovat plány týkající se nemovitostí.

Kontakt

Náměstí Přemyslovců 14/11
288 02 Nymburk

Dobrovského 422/3
682 01 Vyškov