Pomáháme lidem, aby nekoupili zajíce v pytli
Nevíte si rady?

Přišli jste z

iKatastr.cz

Teď jste na

NEMO Report

Chtete získat dostupné informace a prověřit rizika týkající se této parcely?

Potřebujete vyřešit něco, co se týká této parcely? Pomůžeme vám.

Chcete ušetřit čas, který trávíte hledáním a zpracováním informací?

Vybíráte pozemek?

Mějte jistotu, že máte všechny důležité informace!

Bonita půdy pro orientační výpočet hodnoty pole.
Přes pozemek vede telekomunikační optický kabel.
Vedlejší stavba není zapsaná v katastru nemovitostí.
Nemovitost není dostupná z veřejné komunikace.
Na pozemku nelze postavit dvoupodlažní rodinný dům.

U každého pozemku prověřujeme

Územně plánovací informace

 • Ověření platnosti územního plánu
 • Ověřené informace z územního plánování
 • Dostupnost na veřejnou komunikaci
 • Mapové podklady
 • Individuální požadavky

Technická infrastruktura

 • Existence inženýrských sítí - vodovod, kanalizace, elektřina, telekomunikace
 • Stavby nezapsané v katastru nemovitostí
 • Riziko povodní, radonový index, hluková mapa

Ostatní podklady a informace

 • Informace z katastru nemovitostí
 • Prověření vlastníků
 • List vlastnictví
 • Všechny získané podklady přílohou
 • Zjištěné informace doplňujeme o naše komentáře

Máte zájem o spolupráci?

Pro naše partnery z řad realitních kanceláří, makléřů, projektantů, architektů, hypotečních specialistů nebo odhadců nemovitostí a soudních znalců můžeme nabídnout individuální model spolupráce nastavený na míru.

Pro větší společnosti nabízíme také možnost propojení systémů a API řešení pro distribuci dat a služeb. Zaujaly Vás naše služby, ale máte specifické požadavky? Napište nám a rádi se s Vámi domluvíme osobně.

Mám zájem

Potřebuji vyřešit

Kupujete pozemek, řešíte výstavbu rodinného domu, rozdělení pozemku nebo se nacházíte v jiné, specifické situaci a potřebujete nasměrovat a pomoci ji vyřešit?

Napište nám a společně najdeme řešení.

Napište nám

Reference od našich zákazníků

Byl jsem u zrodu této služby. Velmi si cením majitele pana Záhory, že tuto službu spustil, byl to úžasný nápad a služba pro nás „Realiťáky“. Reporty, které jsem obdržel od společnosti NEMO Report byly pro mne zjednodušením celého procesu hledání podkladů pro klienty. Velmi přehledně report nabízí klíčové informace pro konečné klienty, ale i pro majitele pozemků, kde majiteli bylo předáno jaký účel pozemku vlastně má. Tento report kolikrát slouží jako pomůcka pro stanovení kupní ceny na základě toho co pozemek dovoluje, jaký typ stavby, informaci o sítích a mnoho dalších detailně rozpracovaných informací. Pokud bych se vše vydal hledat sám, bylo by to pro mne časově náročné a takto využiji službu a mohu se věnovat dalším klientům. Vřele doporučuji a děkuji panu Záhorovi a jeho týmu za veškerý servis. Děláte dobrou a užitečnou práci pro realitní makléře!

David Vašíček, 3. makléř roku 2022, ALVAREAL

Buying a plot in the Czech Republic can be tricky and when you find something that looks good, you have to move fast. And you can not do it without the NEMO Report team who is giving you priceless information in just two days. Also, their customer service is brilliant! Thanks to them, I felt sure about every step we made towards buying our dream plot.

Lluis Rotger

Hledal jsem nový dům pro svoji rodinu a NEMO Report byl pro mě skvělým pomocníkem.

Petr Čižmář

Velmi děkuji za zaslané materiály, byly dostatečně podrobné a pomohly nám.

Lucie Jeřábková

Děkuji za rychlé a vstřícné jednání ohledně procesu koupě nemovitosti a jejich případných rizik.

Aleš Bešta

Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za Vaše služby, které jsem už využila dvakrát. Ušetřili jste mi čas a přinesli zajímavé informace. V obou případech jste velice rychle reagovali (ten den) a zjistili mi veškeré mé požadavky. Komunikace a vstřícnost (vzájemná dohoda o zaplacení) byla na vysoké úrovni. Pokud budu potřebovat, opět se na Vás obrátím, tuto službu doporučuji.

Marta Válková

Děkuji za zaslání dokumentů. S Vašimi službami musím vyjádřit velkou spokojenost. Kolega pan Záhora poslal první část již několik hodin po provedení mé objednávky, a to nehledě na to, že byl nepracovní den (neděle). Vaše obsáhlá část byla také velmi rychle zpracována. Zaslané podklady jsou přehledné, výborně okomentované. Vaše služby budu určitě dál využívat a ráda je doporučím i svým známým. Poptávanou nemovitost jsem bohužel nakonec nezískala. Je tedy pravděpodobné, že Vašich služeb budu v nejbližších týdnech využívat opakovaně, neboť právě hledám pozemek pro stavbu domu. Děkuji za příjemnou spolupráci celému Vašemu týmu.

Veronika Václavíková

Co sa tyka technickeho reportu, ocenujem ze ste dodali aj vsetky prilohy a vyjadrenia spolocnosti. Nakolko sa teda mozem riadit dorucenymi dokumentami a povazovat ich relevantne pre vybavovanie stavebneho povolenia? Som laik, takze neviem vyhodnotit, ci report obsahuje vsetko co ma - predpokladam, ze ano, preto som si zaplatila profesionalov. Celkovo si myslim, ze vas produkt je velmi zaujimavy a pre mnoho ludi aj prinosny. Spravne nastavenie ocakavania zakaznika je vsak klucove k jeho spokojnosti (z mojho pohladu), co momentalne vasa stranka nerobi a z mojo pohladu ciastocne zavadza. Ocenujem tiez vas pristup a zaujem o spatnu vazbu a tiez jej prijatie. Prajem vam vela uspechov a aj spokojnych zakaznikov.

Eva Kocalkova

Děkujeme za rychlou a kvalitní pomoc při vybírání pozemku pro náš nový domov.

Alena a Pavel Zelníčkovi